Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : 1001 Deva

1001 DEVA YETKİLİ SATIŞ TEMSİLCİLİĞİNE HOŞ GELDİNİZ. 


VOLLİDOLX2 VE ZQBQXQNEX2 ETKİ 150 MG. 200 x 2 = 400 CC ŞURUP

KULLANIM ALANI NEDİR ? 

SAĞLIKLI BİR YAŞAM , SAĞLIK KALİTESİNİ ARTTIRMAK ,

MADDE VE UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞINDAN KURTULMAK İÇİNDİR. 

1 ADET FİYATI : 1.875,00 TL. x 2 Adet = 3.750,00 TL. YERİNE SADECE : 3.500,00 TL.

KULLANMA TALİMATI :

VOLLİDOLX2 içindeki etkin maddeleri ile ZQBQXQNEX2 içindeki etkin maddeleri birleştirilerek, Madde ve Uyuşturucu bağımlılığına son vermek amacıyla formüller el değmeden özel olarak üretilmiş  bir kombinasyon drog’tur. Doğal , doğru ve tavsiye edilen oranda kullanıldığında herhangi bir yan etkisi yoktur. Portakal tadındadır. İçimi Çok Kolay ve Ferahlatıcıdır. Vücudun savunma mekanizmasını  geliştirir. Bitkisel içeriklerinin bir formülasyonudur.  immünoöodülatör, antioksidan, antilinflamatuar ve antimikrobiyal özellikleri ile genel sağlığın korunmasında faydalıdır. Çok etkili bir amino asittir. İnsan vücudu üzerinde özellikle bağımlı olunan madde ve uyuşturucu maddeleri üzerinde olumlu etkisi kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Laktik asit oluşumuyla ilişkili PH düşüşünü engelleyen kaslardaki karmosin seviyesini arttırır. Bir çok yararlı olduğu Uzmanlarca ve madde bağımlılarınca denenmiş ve onaylanmıştır.

Ekolojik alanda üretim yapılır. Tüm ürünler, Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilir. Doğaldır Yapay renklendirici ve yapay esans kullanılmaz.  İnsan sağlığına zarar veren kanserojen etki yapan iz maddeler olan: paraben, parafin, triklosan, fosfat, sulfat, fitalat, civa, kurşun, arsenik, kadmiyum, intimonve, etil alkol, silikon içermezÜrünlerimiz ilaç değil, bitkisel takviye niteliğindedir.

VOLLİDOLX2 içindeki etkin maddeleri ile ZQBQXQNEX2 150 Mg sabah bir (1) çay kaşığı, öğle bir (1) çay kaşığı , akşam bir (1) çay kaşığı ve yatmadan 30 dakika önce bir (1) çay kaşığı oranında ağızda eritilerek yavaş yavaş yutulur - dilin altında çözünmesine izin verilir veya dil üzerine yerleştirilen ve çözünmesine izin verilen bir film şeridi olarak uygulanabilir. Ağızdan alındığında zayıf bir şekilde emilir ve insanların ilacı enjeksiyonla kötüye kullanma riskini azaltmak için eklenir. Emilerek tamamen çözülene kadar hiçbir şey yememeleri veya içmemeleri tavsiye edilmelidir.

Önemli bileşendir ve kısmi bir opioid agonisti olarak işlev görür. Kısmi bir opioid agonisti, beyindeki opioid reseptörlerine bağlandığında tam bir opioidinkinden daha az etki üretmek için çalışan bir opioiddir. Diğer bileşen, bir opioid antagonisti veya bir opioid bloker olan naloksondur. Nalokson, bireyleri ilacı horlamaya veya enjekte etmeye çalışmaktan caydırmak için eklenir, çünkü bu gerçekleşirse nalokson bileşeni hızla beyne gidecek ve ciddi bir yoksunluk sendromunu tetikleyecektir - ki biri bir kez yaşarsa, asla istemeyeceklerdir tekrar.
VOLLİDOLX2 VE ZQBQXQNEX2 


İÇİNDEKİLER :

Turunçgiller ailesinden C ve B vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum, lifler, organik asitler ve şeker açısından oldukça zengin Portakal,   vitamin mineral ve yağlar sayesin de oldukça faydalı Tarçın, Protein, Şeker ve amigdalin içeren Acı Badem, Tuyon, sincol, barneol ve piren maddelerini içeren Adaçayı, Tuyon, sincol, barneol ve piren maddelerini içeren Anason, Organik asitler, glikoz, sakkaroz, juniperin, reçineli bileşikler ve acı madde içeren Ardıç, Kamfer, terpen, tanen, reçine, acı maddeler, saponin, cholin, glikozit, organik asitler, kafur içeren Biberiye, B vitaminleri bakımından zengin Buğday, Tanen, saponinler, alkaloidler, nigellin ve connigellin içeren Çörek Otu, Cineol, evgenol, graniol ve pinenler içeren Defne, Sabit yağ, fosfor kalsiyum, protein ve şeker içeren Fındık, Papaverin, kodein tebain, narsoin ve morfin içeren Gül, Papaverin, kodein tebain, narsoin ve morfin içeren Haşhaş, şeker, A vitamini, karotin ve rezin içerien Havuç, Myristicin içeren Hindistan Cevizi, Potasyum tuzları, organik asitler, histamin ve asetilkolin içeren Isırgan, Uçucu yağ, rezin, acı maddeler (glikozitler), reçine, pektin ve kolin içeren Kantaron, Kafur, fenkon, borneol ve sineol içeren Karabaş, Tanen içeren Karanfil, Tanen, zamk, şekerler, organik asitler, saponin ve anonin içeren kayısı, Carvacrol, p-cymene, terphinene, caryophyllene, myrcene, linalool, thymol, terphinen-4-ol, thujene, pinene, camphene, borneol ve humulene içeren Kekik, Müsilaj, linamarin, doymamış yağ asitleri ve protein içeren Keten, Pinen, cineol, borneol ve organik asitler içeren Lavanta, Sabit yağ,tanen,nişasta, şeker, alkoitler (teobromin, kafein) içeren Kakao, Hesperidin, şekerler, C vitamini, müsilaj, malik ve sitrik asitler içeren Limon, Tanen, sitral, sitronellal ve linolal içeren Melisa, Tanen, şekerler, strik ve maınik asit gibi organik asitler içeren Mersin, Mentol, mentor, cadinen, pinenler, terpenler ve cineol içeren nane, Tanen, flavon glikozitleri, bisabolol, arzulen, terepen ve salisilik asit içeren Papatya, Anethol ve astragol gibi maddeler içeren Rezene, Karbonhidratlar (sakkaroz, glikoz) vitaminler (A, B ve C), allicin ve sarımsağa özel koku veren kükürtlü yağ içeren Sarımsak, Cold Press yöntemiyle üretilen ve yapısında yüksek oranda CLA (Conjugated Linoleic Acid) içeren Aspir, özü yer almaktadır.  Özel Formülasyonu ile her bir bileşenin miktarı ve içeriğindeki etkin maddeler herhangi bir kayba uğramadan, tüm olası riskleri yok edecek şekilde, içeriğinde yan etki yapabilecek herhangi zarar verici kimyasal madde yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun, Çevre Tarım Gıda ve hayvancılık Bakanlığının izniyle üretilmiştir.

 

Neden EA besin Destekleri?

Fonksiyonel gıdalar, vücudun temel besin öğeleri gereksinimini karşılamanın ötesinde insan fizyolojisi ve metabolik fonksiyonları üzerinde ilave faydalar sağlayan, böylelikle hastalıklardan korunmada ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmada katkı sağlayan gıdalar veya gıda bileşenleridir.

Türkiye' de şifalı veya şifa verici gıda olarak da tanımlanan "fonksiyonel gıdalar” hastalıklardan korunma ve tedavi dahil tıbbi ya da sağlık açısından önem taşıyan gıdalardır.

Son yıllarda hasta olma riskinin azaltılması, sağlıklı bir yaşam sürdürme isteğinin artması ve sağlıklı beslenme bilincinin gelişmesi gibi nedenlerle tüketiciler gıdalardan beslenmenin yanında sağlık açısından faydalar sağlamayı da beklemektedirler. Bilim ve teknolojideki gelişmeler doğrultusunda yeni içeriğin keşfi, bunların sağlıkla ilişkilendirilmeleri, ekonomik nedenler ve tedavi masraflarının artması ile tüketicilerin yeni ürünlere ve kaliteye gösterdikleri ilgiden dolayı fonksiyonel gıdalar, gıda sanayinin en hızlı gelişen sektörlerinden birisi olmuştur.

 

 Co2 Ekstraksiyon Yöntemi Nedir? 

EA gıda destek ürünleri, fonksiyonel meyve çekirdeklerinin içlerinden ve tohumlardan Süperkritik Karbondioksit ( SC-CO2) Ekstraksiyonu yöntemi ile solvent kullanılmadan tam saflıkta elde edilmektedir.  İçinde de hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.  

 

YARDIMCI MADDELER :

Laktoz monohidrat (inek sütü), mannitol, mısır nişastası, povidone K 30, anhidr sitrik asit, sodyum sitrat, magnezyum stearat, asesülfam potasyum, doğal limon ve misket limonu aromaları.

 

YAN ETKİLERİ :

Yan etkiler arasında solunum depresyonu (düşük solunum), uykululuk ve düşük tansiyon sayılabilir.

 

UYARI :

Denetimsiz uygulama için reçete miktarını belirlerken, hastanın stabilite düzeyini, evdeki durumunun güvenliğini ve eve götürülen ilaçların tedariğini etkileyebilecek diğer faktörleri göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Önerilen maksimum idame tedavisi süresi yoktur. Hastalar süresiz olarak tedaviye ihtiyaç duyabilir ve hastalar fayda gördüğü sürece devam etmelidir. Hastaya, uygun uygulama tekniği gösterilmelidir. İdeal olarak, hastalar, hastanın bireysel koşullarına bağlı olarak makul aralıklarla görülmelidir.

 

Sabit bir dozaj elde edildiğinde ve hasta değerlendirmesi yasadışı uyuşturucu kullanımını göstermediğinde, daha az sıklıkta takip ziyaretleri uygun olabilir. Tedavi hedeflerine doğru ilerleme kaydeden sabit dozda ilaç alan hastalar için hastayı gözlemleme programı makul olabilir. Farmakoterapinin devam ettirilmesi veya değiştirilmesi, sağlık hizmeti sunucusunun aşağıdakiler gibi tedavi sonuçlarına ve hedeflerine ilişkin değerlendirmesine dayanmalıdır:

·         İlaç toksisitesinin olmaması

·         Tıbbi veya davranışsal yan etkilerin olmaması

·         İlaçların hasta tarafından sorumlu bir şekilde kullanılması

·         Hastanın tedavi planının tüm unsurlarına uyumu (iyileşmeye yönelik aktiviteler, psikoterapi ve / veya diğer psikososyal yöntemler dahil)

·         Yasadışı uyuşturucu kullanımından kaçınma

Tedavi hedeflerine ulaşılamıyorsa, sağlık hizmeti sunucusu mevcut tedaviye devam etmenin uygunluğunu yeniden değerlendirmelidir.

 

KULLANIMININ KESİLMESİ : 

Tedaviyi bakım süresinden sonra bırakma kararı, kapsamlı bir tedavi planının parçası olarak verilmelidir. Opioid agonisti / kısmi agonist ilaç destekli tedavinin kesilmesinin ardından hastalara yasadışı ilaç kullanımına tekrar dönüşme potansiyeli hakkında tavsiyede bulunulmalıdır.

KULLANMADAN ÖNCE : Geniş Açıklamalı Perspektifi İyice Okuyunuz. Anlamadığınız veya Sormak İstediğiniz Bir Durum Olursa, Bize Bildiriniz. Taklitlerinde Sakınınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI VE GÜNEŞ GÖRMEYECEĞİ SERİN YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.

Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı kullanılmamıştır.

* Çok az bir ihtimalde olsa içindeki herhangi bir maddeye karşı şimdiye kadar bilmediğiniz bir alerjiniz olabilir. Bu ihtimalide göz önünde bulundurarak günlük doz miktarını 2-3 gün için az olarak kullanın, emin olduktan sonra günlük miktara çıkartın.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır ancak, gerek UZMANLARCA ve gerekse kullanıcılarımızca TESPİT EDİLEN DİĞER YARARLARI AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR. :